subwaysurfershizliol

SERVER BİLGİLERİ

Server Adı
:
Knightonline1 Emek server
İp/Site
:
Derece
:
Kolay
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-02-27 19:11:52
Puan
:
0 OY
Knightonline1 Emek server
KO1 SERVER TANITIM
 
Mexpio serverimiz 3 yıldır sıfırlanmadan açık kalabilen yegane pvp serverdir.Bunun en büyük sebebi emeğe olan saygımız, asla item satmadık , oyuncuların item satmasını engellemedik. Server a girip bir kaç gün oyun oynamadan diğer serverlardan farkını anlayamazsınız. Sistem olarak kesinlikle çok farklı bir server. 3 yılda kasan zirveyi bulmuştur , yeni başlayanların şansı yok demeyin. Yeni başlayanlara ücretsiz premium , sadece 83 lvl altının girebileceği vip zone ve en önemlisi itemlerin derecelerindeki farklılıklar olmak üzere bir çok kolaylık sağlanmaktadır. Bu tanıtım konusunu resimleri ve videoları dikkatlice gözden geçirirseniz ne demek istediğimizi anlayacaksınız.3 yıllık serverde yeni charmı açılır demeyin kısa ve öz göz gezdirin ve clientimizi bir kaç dakikada indirin , oynamaya başlayın, client indirirken dahi ko1 in farkını hissedeceksiniz.
 
Bu tanıtım mexpio serverimizindir (Yakında açılacak olan nostalgia serverimiz daha farklıdır)
 
Başlangıç leveli 79, +9 silah armor ve +0 temel takılarla başlarsınız (iron set gibi).
Max 85 leveldir, +10 silah (krowaz) ve +10 dragon shell, +5 takılar varılabilecek en yüksek noktadır.
Emek serveri oldugumuzdan dolayı +3 ten sonra çok emek vermeniz gerekir, ancak +0 takılarla bile , sağlam bir timle pk ya çıkılabilir.
Bütün item dereceleri eşitliğe göre ayarlanmıştır, buna göre en yeni oyuncu ile en sağlam full oyuncu arasındaki fark minimuma indirilmiştir.
 
Örnek : Başlangıç itemleriyle 79 level warrior ve full itemlerle 85 level warrior özellikleri (Bütün joblar bu şekildedir)

Knightonline1 Emek server Resimler

Yorumlar

Pvp

Son ZamanLarda Oynanan Pvp Lerde Yeni, Yeni Şeyler Çıkmaya Başladı. Bu Yeni Şeyleri Bir Çok Kişi Beğeniyor ve Bu da Oyunu Vazgeçilmez Bir Hale Getiriyor. Silahlar, Zırhlar, Takılar, Kalkanlar ve Kaskların Çok Beğenildiği için oyunda çok fazla kişide var olmuştur. Pvp'de Oynayan kişilerin bir çoğu itemlerini dizmiş bir şekilde hâla oynamaya devam ediyor. Sitemizin Amacı İse En Güncel Pvp Serverleri Sitesinde Barındırmaya ve sizlere öneriler sunmaya devam ediyor. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Pvp, Metin2 Pvp Serverler Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.

Pvp Serverler

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası Metin2 Pvp Serverler www.emekserverler.com
metin2 pvp serverler