subwaysurfershizliol

Metin2 Lonca Simgesi Kullanım ve Metin2 Lonca Simgeleri

Metin2 Oyunu'nu Hiç Oynadınız mı ? Ben Çok Zamandır Oynarım ve Hâla oynamaya devam ediyorum. Metin2'de Savaşçıların Toplandığı Topluluğun ismine Lonca denir ve Loncada bulunan üyeler arttıkça Lonca sembolü istemektedir. Metin2 Lonca Simgesi buna denir. Metin2 Lonca Bölümünde Bir Çok Simge var ama kendi simgenizi yapmaya ne dersiniz ? herneyse simgelerin çoğunu buradan kendiniz indirebilirsiniz. Metin2 Lonca Simgeleri (501 Adet) Lonca simgesi vardır umarım rar işinize yarar. Bu Simgeleri Oyunda Loncanıza semböl yapmak için ilk olarak Metin2'nin kurulu olduğu yeri açalım ve orada upload dosyasına girip hangi simgeyi lonca simgemiz yapcaksak atalım daha sonra oyuna girip oyunda aktf halde getirelim. Metin2 Pvp Serverler de loncam var ve bende lonca simgemi yaptım.

 

METİN2 LONCA SİMGELERİ(501 ADET) İndirme Linki: https://docviewer.yandex.com.tr/?url=ya-disk-public%3A%2F%2F60o0tI6c9mMoMb8VN9BXHjSSzUVZXdstEzyaLkJr9to%3D&name=501%20Adet%20Lonca%20Simgeleri.rar&c=5381ffad1175

Yukarıdan İndirip Kurabilirsiniz.

Metin2 Lonca Simgesi Kullanım ve Metin2 Lonca Simgeleri Yorumları

Pvp

Son ZamanLarda Oynanan Pvp Lerde Yeni, Yeni Şeyler Çıkmaya Başladı. Bu Yeni Şeyleri Bir Çok Kişi Beğeniyor ve Bu da Oyunu Vazgeçilmez Bir Hale Getiriyor. Silahlar, Zırhlar, Takılar, Kalkanlar ve Kaskların Çok Beğenildiği için oyunda çok fazla kişide var olmuştur. Pvp'de Oynayan kişilerin bir çoğu itemlerini dizmiş bir şekilde hâla oynamaya devam ediyor. Sitemizin Amacı İse En Güncel Pvp Serverleri Sitesinde Barındırmaya ve sizlere öneriler sunmaya devam ediyor. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Pvp, Metin2 Pvp Serverler Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.

Pvp Serverler

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası Metin2 Pvp Serverler www.emekserverler.com
metin2 pvp serverler