subwaysurfershizliol

Metin2 Puty Kullanımı

Merhaba, Değerli Arkadaşlar, Putty'nin Ne Olduğu Hakkında Bilgisi Olmayanlar için yardımcı olacağım umarım işinize yarar.

Putty, ağ üzerindeki Linux işletim sistemli sunucunuza/makinanıza terminal üzerinden bağlantı sağlayan boyut olarak oldukça küçük ama güçlü ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Putty ile bağlantı yaptığınız sunucunuzu terminal üzerinden çeşitli komutlar ile yönetebilirsiniz. Daha çok gelişmiş linux kullanıcılarına hitap eder zira kullanıcı arayüzü yoktur tüm işlemleri komutlar ile yapmanız gerekir.

 

Putty'i İndirmek İçin TIKLA !

Putty Nasıl Açılır ? Putty'i Açmak Çok Basit Sadece İndirdiğiniz Dosya'daki Putty'e basın ve açılsın. daha sonra Metin2 Serverinizin İp Adresini Girerek ve Kullanıcı Adı ve Şifrenizi Girerek Oyununuzun Önemli Bölgelerini Buradan Ayarlayabilirsiniz.

Putty Kullanırken Çok Dikkatli Olun Yanlış Bir Şey Yaptığınızda Serveriniz Uçabilir.

Metin2 Pvp Serverler de Putty Kullanımı Çok Çünki Kullanmadan Server Yönetilmediği için.

Metin2 Puty Kullanımı Yorumları

Pvp

Son ZamanLarda Oynanan Pvp Lerde Yeni, Yeni Şeyler Çıkmaya Başladı. Bu Yeni Şeyleri Bir Çok Kişi Beğeniyor ve Bu da Oyunu Vazgeçilmez Bir Hale Getiriyor. Silahlar, Zırhlar, Takılar, Kalkanlar ve Kaskların Çok Beğenildiği için oyunda çok fazla kişide var olmuştur. Pvp'de Oynayan kişilerin bir çoğu itemlerini dizmiş bir şekilde hâla oynamaya devam ediyor. Sitemizin Amacı İse En Güncel Pvp Serverleri Sitesinde Barındırmaya ve sizlere öneriler sunmaya devam ediyor. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Pvp, Metin2 Pvp Serverler Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.

Pvp Serverler

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası Metin2 Pvp Serverler www.emekserverler.com
metin2 pvp serverler