subwaysurfershizliol

Serverlar.GEN.TR yeni scripti

Merhaba, Değerli Arkadaşlar, Bu Gün Serverlar.Gen.TR'nin Özel Kendine Ait Yaptırdığı Temanın CSS'Sini Çektik ve Site Tasarımına Göre Admin Paneli Yazdım. Vereceğim Panelde Sizin Yapmanız Gereken Sadece Veritabanı Oluşturmak Ve O Veritabanına Vereceğim Dosyadaki SQL.sql Dosyasını İçe Aktar Yapmanız Gerekmektedir.  Gerekli Konular Blog'umdan Altındır. Vereceğim Dosya'daki PANEL DOSYASI İçinde Bulunan Dosyaları Ftp'nize Atın ve İçerisinde Bulunan "baglanti.php" dosyasını editlemeniz gerekmektedir.

 

DOSYALAR

DEMO

İNDİRME LİNK

Yukarıdan İndirdikten Sonra İlk Olarak PANEL Dosyasında bulunan dosyaları masaüstüne atalım. Daha Sonra Sitemize Göre Editleyeceğimiz Dosyalar var Bu Dosyalardan Birisi baglanti.php dosyasıdır. bu dosyayı açalım. içerisinde “$_ip = “localhost”;” Vardır Bunu Ellemeyelim. “$_kul = “Veritabanı_DBkullaniciadıyaz”;
$_sif = “veritabanısifre”;
$_db = “veritabaniyaz”;” bunları ise Veritabanınıza Göre Ayarlayın. Veritabanınızmı Yok ? Sorun Değil Aşağıdaki Video’ya Bakarak Kendinize Bir Veritabanı Oluşturabilirsiniz.


Daha Sonra Bunları Ayarladıktan Sonra Dosya Editlemeye Devam Edelim. Daha Sonra “banner-onizleme.php” dosyasını Açalım Lütfen Notepead Kullanınız. Burada Bulunan “http://pvp.metin2turkiye.net” Linklerini  Silip Kendi Sitenize Göre Düzenleyiniz. Daha Sonra “bot.php” yi Açınız burada bulunan “http://pvp.metin2turkiye.net” adresini kendi sitenize göre düzenleyiniz düzenlerken Npp++ Programını Kullanmanızı Öneririm. Daha Sonra “sitemap.php” dosyasını açınız. Burada bulunan “http://pvp.metin2turkiye.net” adreslerini düzenleyin ve kendi sitenize göre yerleştirin.

Metin2 Pvp Serverler gibi Site Kurmak Artık Bu Dosyalarla Çok Kolay Hadi Durma İndir.

Serverlar.GEN.TR yeni scripti Yorumları

Pvp

Son ZamanLarda Oynanan Pvp Lerde Yeni, Yeni Şeyler Çıkmaya Başladı. Bu Yeni Şeyleri Bir Çok Kişi Beğeniyor ve Bu da Oyunu Vazgeçilmez Bir Hale Getiriyor. Silahlar, Zırhlar, Takılar, Kalkanlar ve Kaskların Çok Beğenildiği için oyunda çok fazla kişide var olmuştur. Pvp'de Oynayan kişilerin bir çoğu itemlerini dizmiş bir şekilde hâla oynamaya devam ediyor. Sitemizin Amacı İse En Güncel Pvp Serverleri Sitesinde Barındırmaya ve sizlere öneriler sunmaya devam ediyor. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Pvp, Metin2 Pvp Serverler Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.

Pvp Serverler

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası Metin2 Pvp Serverler www.emekserverler.com
metin2 pvp serverler